pictogram

Kaapeleiden asennustuotteet ja ratkaisut Maatalous- ja rakennuskoneisiin

Vankka pohja menestykselle

LUOTU KESTÄVÄKSI


Koneista jäätyneillä viljapelloilla vesilaitoksiin tyrskyvien aaltojen keskellä termoplastisia osiamme ei ole luotu vain kestämään kovia olosuhteita, vaan myös menestymään niissä. HellermannTytonin kaapelinhallinta maatalous- ja rakennuskoneille on omistautunut tuottamaan erinomaisesti suunniteltuja ja luotettavia muoviosia, jotka suojaavat herkkää elektroniikkaa ja auttavat sinua hallitsemaan kaapeleita joka säässä. Riippumatta siitä, ovatko ne iskunkestäviä, lämmönkestäviä, kulutuksenkestäviä, palamista hidastavia vai kierrevahvistettuja, vakioratkaisujemme ja räätälöityjen osiemme kestävyydestä ei ole epäilystäkään. Maksimaalista kestävyyttä ja suorituskykyä kaikkeen käyttöön.


LUOTU KESTÄVÄKSI LUOTU KESTÄVÄKSI

LUOTU NEROKKAAKSI


Meistä on vain järkevää yhdistää maksimaalinen suorituskyky minimoituihin kustannuksiin kaikissa rakennus- ja maatalousalan ratkaisuissamme. Älykkäät tehostetut tuotantoprosessit, nykyaikainen CAD-ohjelmisto ja maailmanlaajuinen asiantuntijasuunnittelijoiden tiimi avuttavat meitä tarjoamaan nopeasti ja luotettavasti tarkkoja räätälöityjä kaapelireititys- ja kiiinnitysratkaisuja, kuten lämpöstabiloituja, iskunkestäviä kaapelikiinnikkeitä tai spiraalivahvistettuja PVC-suojaletkuja. Aina valmiina markkinoiden muuttuviin olosuhteisiin tuotteiden toimivuus ja prosessiluotettavuus taataan uusilla aloilla, kuten autonomisessa ajossa. Ja riippumatta toimialastasi voimme tarjota asianmukaisen sertifioinnin tarpeisiisi.


LUOTU NEROKKAAKSI LUOTU NEROKKAAKSI

LUOTU KASVAMAAN


Oltiin sitten kokoonpanolinjalla tai piirustuspyödällä, ymmärrämme liiketoimintaamme ja olemme omistautuneet sinun toimintasi edistämiseen. Hyödy tarkoista, kustannustehokkaista ratkaisuistamme ja vuosikymmenien kokemuksestamme teollisuudessa, kun testaamme ja muokkaamme ainutlaatuisia konsepteja ja ideoita räätälöidyiksi ratkaisuiksi samalla käärien hihamme olemassa olevien hiomiseksi. Käytännönläheinen omistautumisemme laskee kustannuksia, parantaa suorituskykyä ja edistää liiketoimintaasi.


LUOTU KASVAMAAN LUOTU KASVAMAAN

Maailmanlaajuista asiantuntijuutta: Löydä paikallinen yhteyshenkilösi täältä:

Germany |Carolin Meyer
Carolin.Croener@HellermannTyton.de
+49 (0) 4421 5079789

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Paul Baars
Paul.Baars@HellermannTyton.be
+31 33 460 06 95

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Myynti
Myynti@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Germany |Frank Heinze
Frank.Heinze@HellermannTyton.de
+49 38 43 82 281

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Cristiano Avanzi
Cristiano.Avanzi@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za

+27 11 879 66 00

Stay in touch with us!


Update: 07/12/2019 © HellermannTyton 2019
Server error

Server error