RNUS12-LPGHWP
Nimikenumero 859-24079 | RNUS12-LPGHWP
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LPGHWP
Liitintyyppi LC-APC
Liittimen väri Vihreä (GN)
Pakkaustyyppi Kpl
Porttien lkm. 12
Suos. kategoria G657.A1, OS2 Single Mode, Single Mode
Tuotetunnus RNUS12-LPGHWP
Väri Vihreä (GN), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Syvyys (D) 189mm
Alkuperämaa GB
EAN / GTIN 5022660199981
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 189 mm