RNUS12-LCMHCP
Nimikenumero 859-24084 | RNUS12-LCMHCP
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LCMHCP
Liitintyyppi LC
Liittimen väri Magenta (MG)
Pakkaustyyppi Kpl
Porttien lkm. 12
Suos. kategoria Multimode, OM4 Multimode
Tuotetunnus RNUS12-LCMHCP
Väri Magenta (MG), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Syvyys (D) 189mm
Alkuperämaa GB
EAN / GTIN 5022660197789
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 189 mm