RNUS12-LCLHWP
Nimikenumero 859-24081 | RNUS12-LCLHWP
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LCLHWP
Liitintyyppi LC
Liittimen väri Vaaleanvihreä (LTGN)
Pakkaustyyppi Kpl
Porttien lkm. 12
Suos. kategoria Multimode, OM5 Multimode
Tuotetunnus RNUS12-LCLHWP
Väri Vaaleanvihreä (LTGN), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Syvyys (D) 189mm
Halogeenivapaa Kyllä
ROHS Yhdenmukaisuus Kyllä
Spesifikaatiot
Alkuperämaa GB
EAN / GTIN 5022660197765
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 189 mm