RNUS12-LCBHWP
Nimikenumero 859-24078 | RNUS12-LCBHWP
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LCBHWP
Liitintyyppi LC
Liittimen väri Sininen (BU)
Tuotetunnus RNUS12-LCBHWP
Väri Sininen (BU), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Syvyys (D) 189mm
Alkuperämaa GB
EAN / GTIN 5022660197727
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 189 mm