RNUS12-LCBHCP
Nimikenumero 859-24082 | RNUS12-LCBHCP
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LCBHCP
Liitintyyppi LC
Liittimen väri Sininen (BU)
Pakkaustyyppi Kpl
Porttien lkm. 12
Suos. kategoria G657.A1, OS2 Single Mode, Single Mode
Tuotetunnus RNUS12-LCBHCP
Väri Sininen (BU), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Syvyys (D) 189mm
Halogeenivapaa Kyllä
ROHS Yhdenmukaisuus Kyllä
Spesifikaatiot
Alkuperämaa GB
EAN / GTIN 5022660197734
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 189 mm