RNU12-C-12S2LP1M
Nimikenumero 859-24039 | RNU12-C-12S2LP1M
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-C-12S2LP1M
Liitintyyppi LC-APC
Liittimen väri Vihreä (GN)
Pakkaustyyppi Kpl
Porttien lkm. 12
Suos. kategoria OS2 Single Mode, Single Mode, G657.A1
Tuotetunnus RNU12-C-12S2LP1M
Väri Vihreä (GN), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Syvyys (D) 120mm
EAN / GTIN 5022660197642
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 120 mm