RNU12-C-12S2-LCMFY010M
Nimikenumero 859-24070 | RNU12-C-12S2-LCMFY010M
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-C-12S2-LCMFY010M
Liitintyyppi LC
Liittimen väri Vihreä (GN), Sininen (BU)
Pakkaustyyppi Kpl
Porttien lkm. 12
Rakenne Modulaarinen kuituasennus
Suos. kategoria OS2 Single Mode, Single Mode, G657.A1
Tuotetunnus RNU12-C-12S2-LCMFY010M
Väri Keltainen (YE), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Syvyys (D) 134mm
EAN / GTIN 5022660200120
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 134 mm