RNU12-B-12S2LPLPY015M
Nimikenumero 859-27346 | RNU12-B-12S2LPLPY015M
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-B-12S2LPLPY015M
Liitintyyppi LC, LC-APC, MTP
Liittimen väri Vihreä (GN)
Materiaali Various (DIV)
Pakkaus 1kpl
Pakkaustyyppi EA
Rakenne Modulaarinen kuituasennus
Suos. kategoria Single Mode, OS2 Single Mode
Tuotetunnus RNU12-B-12S2LPLPY015M
Väri Keltainen (YE), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Pituus (L) 15m
Syvyys (D) 134mm
EAN / GTIN 5022660214400
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 134 mm