RNU12-B-12M4LCMFM050M
Nimikenumero 859-26679 | RNU12-B-12M4LCMFM050M
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-B-12M4LCMFM050M
Liitintyyppi LC
Liittimen väri Magenta (MG)
Materiaali Various (DIV)
Pakkaus 1kpl
Pakkaustyyppi Kpl
Porttien lkm. 12
Rakenne Modulaarinen kuituasennus
Suos. kategoria Multimode, OM4 Multimode
Tuotetunnus RNU12-B-12M4LCMFM050M
Väri Magenta (MG), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Pituus (L) 50m
Syvyys (D) 134mm
EAN / GTIN 5022660207730
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 134 mm