RNU12-A-12M5-LCMFL010M
Nimikenumero 859-24065 | RNU12-A-12M5-LCMFL010M
Copied
Käyttöalue High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-A-12M5-LCMFL010M
Liitintyyppi LC
Liittimen väri Vaaleanvihreä (LTGN)
Pakkaustyyppi Kpl
Porttien lkm. 12
Rakenne Modulaarinen kuituasennus
Suos. kategoria Multimode, OM5 Multimode
Tuotetunnus RNU12-A-12M5-LCMFL010M
Väri Vaaleanvihreä (LTGN), Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 12mm
Leveys (W) 94mm
Syvyys (D) 134mm
EAN / GTIN 5022660200007
Pit. x Kork. x Lev. 94 mm x 12 mm x 134 mm