Nimikenumero 553-71034 | TULT12-4DS-3x16WH-PO-X-WH | Snro. 64 320 79
Copied
  • Kutistussuhde 3:1
  • Vakiona 16 mm, 25 mm ja 50 mm pitkät esileikatut merkintäkutistemuoviletkut
  • Muut esileikatut pituudet kysyttäessä
  • Värit valkoinen ja keltainen
  • Täyttää UL224 VW-1 ja CSA vaatimukset
  • Täyttää MIL-STD 202G Method 215 vaatimukset käytettäessä TTDTHOUT-värinauhaa
  • Hyvä mekaaninen kestävyys
  • Kestää orgaanisia liuottimia ja kemikaaleja
  • Erittäin taipuisa
  • Toimitetaan käyttäjäystävällisessä säilytyspakkauksessa
  • Helppoon ja nopeaan merkintöjen luomiseen suosittelemme Tagprint Pro-merkintäohjelmaa
00 Tuoteperhe 2 TULT DS - kutistussuhde 3:1, puolustusvälineteollisuus
Alhaisen lämpötilan testin testimenetelmä ASTM D2671
Edut paloa hidastava, kemikaalien kesto, UV-säteilyn kestävä
GLOBAL PART DESCRIPTION TULT12-4DS-3x16WH-PO-X-WH
Kiinnitystapa Pidike
Kutistussuhde 3:1
Lämpöshokkitesti 4h/250°C
Lämpövanhenemisen testimenetelmä ASTM D638
Lämpövanhenemistesti 168h/175°C
Materiaali Polyolefiini, ristisilloitettu (PO-X)
Paino ilman pakkausta 0.0005kg
Pakkaus 1500kpl
Pakkaustyyppi Kartonki
Rakenne Rulla
Tulostusmenetelmä Lämpösiirto
Tulostusmenetelmä (vaihtoehto) Lasersäde
Tuoteryhmä Merkintäkutistemuoviletkut lämpösiirtokirjoittimelle, esileikattu rakenne
Tuotetunnus TULT12-4DS-3x16WH
Tuotetunnus 553-71034
Väri Valkoinen (WH)
Kutistamaton ⌀ (D) 12.0mm
Kutistamaton ⌀ (D) (tuuma) 0.47"
Kutistettuna ⌀ (d) max. (tuuma) 0.16"
Leveys (W) 16mm
Maks. ⌀ kutistettuna (d) 4.0mm
Pituusmuutos kutistettuna Maks. -15 %
Pituusmuutos kutistettuna ASTM D2671
Seinämäpaksuus (WT) 0.68mm
Seinämäpaksuus (WT) (tuuma) 0.033"
Elastisuuden testimenetelmä ASTM D638
Elastisuus (min.) 300%
Halogeenivapaa Ei
Käyttölämpötila-alue - °C -55 °C - +135 °C
Läpilyöntilujuuden testimenetelmä ASTM D2671
Läpilyöntilujuus 20kV/mm
Materiaalin paloluokka UL224 VW-1
Min. kutistuslämpötila - °C +90 °C
Ominaisvastus 10¹⁶ Ω cm
ROHS Yhdenmukaisuus Kyllä
Spesifikaatiot
Spesifikaatiot C22.2 no. 198.1-99, MIL-STD-202H Method 215K
Suositeltava värinauha TTDTHOUT
Tilavuuden kestävyyden testimenetelmä ASTM D257
US MILSPEC MIL-STD-202H Method 215K
Vaaralliset aineet Ei
Varastointiaika 24 kuukautta
Veden imeytyminen 0.20%