Nimikenumero 553-60044 | TLFX64DS-3x16WH-PO-X-WH
Copied
  • Kutistussuhde 2:1
  • Vakiona 16 mm, 25 mm ja 50 mm pitkät esileikatut merkintäkutistemuoviletkut
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX64DS-3x16WH-PO-X-WH
Lämpövanhenemistesti 168h/150°C
Materiaali Polyolefiini, ristisilloitettu (PO-X)
Pakkaus 9000kpl
Pakkaustyyppi Pakkaus
Tuotetunnus TLFX64DS-3x16WH
UV-stabiloitu (Kyllä/Ei) Ei
Väri Valkoinen (WH)
AWG 10-16
Johdin ⌀ maks. (tuuma) 0.25"
Johdinkoko (mm²) 0.24"
Johdinkoko (tuuma²) .12 - .24in²
Korkeus (H) 11.0mm
Korkeus kirjoitusalueella (mm) 11.0mm
Kutistamaton ⌀ (D) 6.4mm
Kutistamaton ⌀ (D) (tuuma) 0.25"
Kutistettuna ⌀ (d) max. (tuuma) 0.125"
Leveys (W) 16.0mm
Leveys (WL) 88.9mm
Maks. ⌀ kutistettuna (d) 3.2mm
Merkintäalueen leveys (mm) 16.00mm
Paksuus (T) .29mm
Pituusmuutos kutistettuna Maks. -5 %
Pituusmuutos kutistettuna UL 224
Seinämäpaksuus (WT) 0.725mm
Seinämäpaksuus (WT) (tuuma) 0.029"
Tiivisteen lev. (WL) (tuuma) 3.50"
Ulko ⌀ maks. (OD max.) 6.35mm
Vert. siirtymä (VR) 25.4mm
Vert. siirtymä (VR) (tuuma) 1.0"
CE-sertifioitu Ei
CSA Hyväksytty Ei
Elastisuuden testimenetelmä ASTM D2671
Elastisuus (min.) 200%
Halogeenivapaa Kyllä
Hankauksenkesto Korkea
Happi-indeksi 34.9%
Happi-indeksi ISO 4589
Käyttölämpötila-alue - °C -55 °C - +105 °C
LimitedFireHazard Kyllä
Läpilyöntilujuuden testimenetelmä ASTM D2671
Läpilyöntilujuus 20kV/mm
Materiaalin paloluokka UL224
Min. kutistuslämpötila - °C +100 °C
US MILSPEC MIL-STD-202J, SAE AS5942 3.4.1
Vaaralliset aineet Ei
Varastointiaika 24 kuukautta
Veden imeytyminen 0.15%
Vetolujuuden testimenetelmä ASTM D2671
Vetolujuus 11MPa