HTC-EMA50/WH
Nimikenumero 854-35819 | HTC-EMA50/WH
Copied
GLOBAL PART DESCRIPTION HTC-EMA50/WH
Tuotetunnus HTC-EMA50/WH
Tuotetunnus 854-35819
Korkeus (H) 50mm
Leveys (W) 25mm
Syvyys (D) 32mm
Vaaralliset aineet Ei
Alkuperämaa GB
EAN / GTIN 5022660174216
Pit. x Kork. x Lev. 25 mm x 50 mm x 32 mm