FWOA-SXW21-010/WH
Nimikenumero 857-01352 | FWOA-SXW21-010/WH
Copied
Tämä tuote ei ole enää saatavana!
GLOBAL PART DESCRIPTION FWOA-SXW21-010/WH
Jatkojen maks. lkm. 4
Kaapelin ⌀ (mm) maks. 3.0mm
Liitintyyppi SC
Liittimen väri Sininen (BU)
Materiaali ABS
Suos. kategoria G657.A1
Tuotetunnus FWOA-SXW21-010/WH
Väri Valkoinen (WH)
Korkeus (H) 96mm
Leveys (W) 85mm
Pituus (L) 10.0m
Syvyys (D) 21mm